in , ,

Ліміти на зняття готівки в банкоматах

Діють обмеження в різних сферах, в тому числі й у фінансових. Стало відомо, які ліміти встановлені на поняття готівки у 13 найпопулярніших ярліших банків країни.

На час дії воєнного стану в Україні встановлено ліміт на зняття готівки в банкоматах. Цей ліміт відрізняється залежно від банку, типу картки та індивіду іншої угоди клієнта.

У банкоматах Приватбанку за добу можна зняти до 60 тис. грн, проте не більше ніж 20 тис. грн за одну операцію. Її можна повторити за три роки.

В Ощадбанку, другому за популярністю серед клієнтів, допускається знЏтя 50 тис. грн на добу

В Україні банк закритий до 25 тисяч. грн за раз, але наперед.

Райфайзен Банк, Укргазбанк, УкрСибанк, ПУМБ, Сенс Банк, Банк Південний та Універсал Банк встановили обмеження на зняття в банкоматах до 20 тис. грн на добу. Причому в Укргазбанку не можна знімати понад 5000 грн за одну операцію.

Про банк, кількість операцій не обмежена, але за раз дозволено від rimati 5 тис грн.

Кредитний банк відкрив ліміт 10 тис. грн за одну операцію, але її можна повторити через 2,5 години. Банк завдань доступний клієнтам до 10 тис. грн на добу.
Після початку повномасштабної війни українські банки про у мережі під назвою Power Banking. До 2300 відділень, здебільшого діє банкомат ний роумінг.

Завдяки цій сталі доступні платежі, переведені в готівку (каса, б анкомати), переказ грошей (термінали самообслуговування, каса) незалежно від того, в якому банку обслуговується українець. У приват банку і в банку і в офісах фірми ших банків коштів у банкоматах.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні планують скоротити кількість міністерств, натомість створять ще одну велику бюрократичну установу

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень