in , ,

Лише своєчасна сплата податків сприяє піднесенню економіки.

Добровільна та своєчасна сплата податків, уникнення податкового боргу сприяє піднесенню економіки нашої країни та дає можливість кожному платнику податків не допустити несприятливих процедур з опису майна в податкову заставу, стягнення коштів боржника, продаж його майна, стягнення дебіторської заборгованості, що передбачено нормами Податкового кодексу.

ДПС нагадує платникам податків бути сумлінними, своєчасно сплачувати податки, а у разі виникнення питань, звертатися до податкової служби з метою попередження штрафів та перевірок.

Зокрема, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника, несплата єдиного внеску призводить до негативних наслідків, фінансових санкцій та суттєво може вплинути на отримання пенсії. Контролюючий орган має право на подальші дії із примусового стягнення заборгованості, якщо платник єдиного внеску не сплатив суму недоїмки.

Так, якщо платник єдиного внеску протягом 10 календарних днів не сплатив суму недоїмки та штрафів з нарахованою пенею та не оскаржив вимогу в адміністративному чи судовому порядку, то таку вимогу вважають узгодженою. Упродовж 10 робочих днів з дня узгодження вимоги (набрання нею чинності) її надсилають до органу ДВС.

Державна виконавча служба (держвиконавець) не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження. В ній зазначають про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджають боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей, накладають арешт на майно та кошти платника, а також звертаються до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України до виконання зобов’язань з повного погашення заборгованості.

ДПС звертає увагу платників, що отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу можна скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою, а також через офіційний вебпортал ДПС.

За матеріалами ДПС.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Відбулася Міжнародна науково-практичної конференції «Сучасні вектори розвитку юридичної освіти і науки», яка присвячена 20-річчю з Дня створення Юридичного факультету НУБІПУ

Табель виходу на роботу засудженого, що підтверджує відбування ним покарання та зумовлює зняття з обліку в КВІ, є офіційним документом – ВС