in

Майбутні судді розпочали стажування

Національна школа суддів України розпочала проведення стажування 371 майбутніх суддів у 88 місцевих загальних судах із розгляду кримінальних справ.

Стажування є складовою блоку з кримінального судочинства та буде продовжуватися 24 дні. У перший день стажування відбулася зустріч слухачів із керівництвом Святошинського районного суду міста Києва та суддями–наставниками в якій взяв участь начальник відділу спеціальної підготовки Олександр Гашицький.

У процесі проходження стажування кожен майбутній служитель Феміди має виконати об’єм завдань, визначених в індивідуальному плані. Перед цим майбутні судді отримали загальні організаційні настанови та інструкції щодо проходження стажування та познайомилися зі суддями-наставниками (коучами). Надалі вони будуть вивчати організацію документообігу щодо кримінальних справ і справ про адміністративні правопорушення, реєстрації справ та їх автоматизованого розподілу між суддями, обліку справ, порядку ознайомлення зі справами учасників процесу, особливості розгляду окремих категорій справ кримінальної юрисдикції та обов’язково розвивати практичні навички з написання процесуальних документів у плідній взаємодії з наставниками (коучами).

Джерело: НШСУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кабмін до березня представить законопроект про ринок землі

Процесуальне хуліганство VS адвокатське мистецтво: як відрізнити?