in

Мінфін назвав терміни ліквідації податкової міліції

Ліквідувати податкову міліцію планується до кінця поточного року після прийняття відповідного закону. Про це заявила керівник проектного офісу реформ при Міністерстві фінансів Яна Бугримова, передає РБК-Україна.

«Ми плануємо закінчити процедури ліквідації й створення нової структури до кінця цього року – спочатку ліквідація, потім створення», – заявила вона.

За її словами, спочатку повинен бути прийнятий закон, який передбачає ліквідацію податкової міліції і створення Служби фінансових розслідувань. «До того, як буде прийнятий вказаний закон, ми юридично не можемо ліквідувати цей орган», – додала Яна Бугримова.

Нагадаємо, перша спроба ліквідувати податкову міліцію й створити замість неї Службу фінансових розслідувань як окремий державний орган, який не входить до складу МВС і СБУ, була зроблена урядом Арсенія Яценюка в 2014 році, проте вона не увінчалася успіхом.

На сьогодні податкова міліція входить до складу Державної фіскальної служби. Відповідно до законодавства України на дану службу покладено функції боротьби з податковими правопорушеннями, контролю за дотриманням законодавства, розшуку неплатників, запобігання корупції в органах державної влади. Вона також виконує оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну та охоронну функції.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Рецидивна злочинність

Майбутнє дитини