in ,

Міністерство освіти і науки надіслало керівникам місцевих органів влади листа, в якому закликало відновити очний процес навчання у школах.

Міністерство освіти і науки надіслало керівникам місцевих органів влади листа, в якому закликало відновити очний процес навчання у школах. Про це 16 листопада повідомила пресс-служба відомства.

У листі МОН нагадало, що згідно з постановою Кабінету міністрів №1326 школи можуть відновити очний процес навчання, якщо всі співробітники такого навчального закладу пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу.

Зважаючи на те, що на сьогоднішній день працівники 82% усіх шкіл отримали дві дози вакцини проти COVID-19, школярі можуть повертатися за парти, впевнені у МОН.

“Перебуваючи на постійному зв’язку з керівниками департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, я отримую інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти. Поки що це вкрай важливо, адже освітній процес у звичайному форматі потрібен і учням, і вчителям”, – розповів міністр. освіти та науки Сергій Шкарлет.

Так, МОН офіційно рекомендував школам, де вчителі пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, організувати освітній процес за очною формою навчання.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Звернень до Ради бізнес-омбудсмена постійно зростає.

Судді в Польщі призначаються Міністром юстиції. Це суперечить праву ЄС.