in

Міністр юстиції відкрив OpenSpace у Івано-Франківську

Під час робочого візиту до Івано-Франківщини Павло Петренко відкрив сучасний офіс з надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану європейської якості OpenSpace.

«Ми відкрили в Івано-Франківську прекрасний європейський OpenSpace, у якому можна отримати 14 найбільш затребуваних послуг міністерства юстиції, з якими українці мають справи щодня. Це і реєстрація народження дитини, і реєстрація шлюбу, і повторне отримання документів. Ми постійно розширюємо мережу таких закладів, щоб українці в усіх регіонах могли отримати сучасні й комфортні сервіси. Це одне з ключових завдань, яке ми ставили, прийшовши до Міністерства юстиції. І зараз ми продовжуємо реалізацію новацій у цьому напрямку», — зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, наразі аналогічні офіси працюють вже у 13 містах. Це — як великі міста, так і невеликі містечка, де українці потребують швидкого і якісного обслуговування.

«У подальшому ми забезпечимо такими закладами усі регіони країни та розширюватимемо кількість послуг, які можна тут отримати», — додав міністр юстиції.

Він нагадав, що 2014 року для отримання послуг РАЦСів треба було здійснити багато незручних кроків — з самого рання зайняти чергу, поспілкуватися з не завжди ввічливими співробітниками, потім знайти, де ці послуги оплатити, а вже після того повернутися до РАЦСу щоб знову стати в чергу.

«Тоді ми прийняли рішення викоренити бюрократію з усіх приміщень Міністерства юстиції. Відкриття таких офісів, де громадянам раді, де до них ставляться з повагою, де не треба вистоювати в чергах і бігати по різних кабінетах і закладах, де всі послуги надаються максимум за 40 хвилин, — це справжній успіх», — заявив П. Петренко.

Джерело: Мін’юст

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Проект Держбюджету представлять до 15 вересня

Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!