in ,

Мінсоцполітики запустило дашборд для моніторингу ввезення та обліку гуманітарної допомоги

У рамках роботи Автоматизованої системи реєстрації та обліку гуманітарної допомоги Мінсоцполітики презентувало новий аналітичний інструмент – дашборд «Гуманітарна допомога». Створенням дашборду займалось Державне підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики».

За посиланням https://www.ioc.gov.ua/analyticsHumanAid/ можна швидко та зручно подивитись інформацію про використання Автоматизованої системи, зокрема:

  • кількість зареєстрованих гуманітарних вантажів;
  • кількість зареєстрованих декларацій;
  • кількість зареєстрованих отримувачів гуманітарної допомоги.

За допомогою дашборду можна стежити як за кількісними показниками, так і проводити аналіз ефективності використання нової системи за певний термін.

Нагадаємо, Автоматизована система реєстрації та обліку гуманітарної допомоги почала діяти 1 грудня минулого року. Ключова мета системи  – забезпечити прозорий механізм ввезення та розподілу гуманітарної допомоги.

За цей час у системі було зареєстровано 4 678 гуманітарних вантажів, подано 2 510 декларацій та зареєстровано 5747 отримувачів. Останній показник свідчить про збільшення Реєстру отримувачів фактично втричі завдяки онлайн реєстрації.

Раніше рішення про внесення в Реєстр могла ухвалювати лише робоча група при Мінсоцполітики, тепер процедура повністю автоматизована та відбувається у кілька хвилин.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

АРМА виявило та розшукало активи львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича та інших осіб

У Києві за вимагання хабара затримали посадовця Фонду держмайна