in

На Одещині 12-річна дівчина різала лезом свого собаку і знімала на відео

Правоохоронці виявили в мережі інтернет відео, на якому неповнолітня дівчина знущалась із собаки: лезом наносила йому поранення, що спричинили кровотечу. При цьому коментувала повторність своїх дій та фіксувала на мобільний телефон.

У найкоротший термін поліцейські встановили її особу та місце перебування. З’ясували, що над власною твариною на той час 12-річна дівчина познущалася два роки тому у Подільському районі, де проживає. Собака живий.

«Правоохоронці з’ясували, що собаці, якого родина свого часу взяла з вулиці, дівчина спричинила тілесні ушкодження два роки тому. Свої дії вона зняла на телефон і опублікувала у закритому телеграм-каналі. На той час дівчині було 12 років, тобто вона не досягла віку, з якого настає кримінальна відповідальність за скоєний злочин. Відтак поліцейські клопотатимуть у суді щодо застосування відносно неї заходів виховного характеру», – розповів начальник Подільського районного управління поліції Олег Жуковський.

Також полковник поліції зазначив, що неповнолітня виховується у повній родині, яка раніше не потрапляла у поле зору правоохоронців і характеризується за місцем мешкання позитивно.

Мати пояснила, що ніколи не помічала за донькою жорстокості. Вони приютили двох собак та доглядали за ними. Сама ж дівчина щодо свого вчинку сказала, що повторила дії, які побачила в Інтернеті.

У родини вилучили обох собак та передали на обстеження ветеринару, а потім – до притулку.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Міноборони розпочало позапланові перевірки ТЦК

До України прибули інспектори із США для посилення контролю за американською допомогою