in

На саміті НАТО в червні буде обговорюватися дорожня карта вступу України в альянс.

На саміті НАТО в червні буде обговорюватися дорожня карта вступу України в альянс. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда на спільному брифінгу з українським колегою Володимиром Зеленським, передає  РІА “Новости” .

Як заявив Дуда, на саміті Північноатлантичного альянсу буде розглядатися “питання безпеки України як такої, а в зв’язку з тим – безпеки всієї Центральної Європи”. Як зазначив польський лідер, Києву буде вказано шлях, по якому необхідно слідувати для вступу в НАТО.

“По-друге, ми говорили про наближення саміті всього Північноатлантичного союзу, який через півтора місяці, в середині червня, відбудеться в Брюсселі, де ця тема з повною упевненістю теж буде обговорюватися”, – додав Дуда.

Як заявив Дуда, вступ до НАТО – це фундаментальна мета, за яку бореться Україна.

Крім того, польський президент зазначив, що через тиждень відбудеться саміт “Бухарестської дев’ятки”, в яку входять посткомуністичні країни Східної Європи – Румунія, Болгарія, Чехія, Угорщина, Словаччина, Польща, Естонія, Латвія і Литва. Учасники зустрічі також планують обговорити проблеми безпеки, в тому числі говорити про “дуже-дуже важливих темах” Україна і Білорусі.

Дуда виступив у Варшаві на спільному брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським у рамках заходів, присвячених святкуванню Дня конституції Польщі. На заходи прибутку також глави країн Прибалтики.

Раніше в Литві заявили, що Україна зможе вступити в НАТО і Євросоюз раніше, ніж через 15 років.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Єдиний ціфровой квіток може стати реальністю

Розлучення на $ 130 мільярдів. Білл і Мелінда Гейтс розлучаються після 27 років шлюбу