in ,

На Тернопільщині дружини військових сіли за кермо трактора

У Тернопільській області 7 жінок, чоловіки яких на фронті, безкоштовно пройшли професійне навчання на тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва.

Про це про це кореспонденту Укрінформу повідомили в Тернопільській ОДА.

«Відповідно до бюджетної програми заходів із професійної адаптації ветеранів та членів їх сімей, а також членів сімей Захисниць і Захисників України, сім жінок з Тернопільщини змогли отримати права категорія А1 (тракторист). Загалом професійне навчання в рамках програми пройшли 54 особи, з них 29 жінок», – розповідає директорка департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Оксана Смолій.

Серед тих, хто нещодавно отримав посвідчення, 36-річна Вікторія Буричка із села Плоске Кременецького району. ЇЇ чоловік на фронті з 2022 року. Родина має велике господарство, а також 4 гектари землі.

Жінка розповідає, що спершу рідні не всерйоз сприйняли її намір навчитися керувати трактором, однак чоловік підтримав і порадив скористатися цією можливістю.

Вікторія мріє про трактор і самотужки обробляти своє поле. А ще, щоб чоловік повернувся додому і вони господарювали разом.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Просив «5 пляшок шампанського»: суд покарав суддю з Франківщини за хабарництво

КОНКУРС З ВІДБОРУ АДВОКАТІВ, ЯКІ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДО НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ