in

НАБУ готує другу підозру у справі про «чорну бухгалтерію» ПР

Національне антикорупційне бюро готує другу підозру у справі про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник на прес-конференції 10 лютого за підсумками роботи останніх півроку.

Журналісти нагадали посадовцю, що раніше заявлялося, що в цій справі буде три підозрюваних високопосадовців, – один із них Михайло Охедондовський, а двоє «якось загубились». «Вони не загубилися. Другу підозру якраз зараз детективи збираються передавати, як мені доповіли, до Антикорупційної прокуратури. Прізвище я покищо не назву, але підозра готується, вона буде передана», – сказав він.

Щодо причетності до цієї справи американського радника Віктора Януковича Пола Манафорта, то, за словами А. Ситника, раніше лише констатувалося: його прізвище було в «амбарній книзі» Партії регіонів. А чи отримував він гроші від ПР – не уточнювалося.

«Що стосується Охендовського, то Назар Холодницький, старший прокурор у цій справі, дав чітко зрозуміти, що розслідування щодо голови ЦВК має бути розслідувано в максимально короткий термін. Ми будемо намагатися якомога швидше – в рамках закону – направити цю справу до суду», – сказав Артем Ситник. – Дуже хотілося прийняти остаточне рішення по ряду справ, у тому числі й по цій, до звіту, але на жаль, ми в першу чергу орієнтовані на закон і повний збір доказів, тому ми не встигли. Але справа перебуває на завершальній стадії», – додав він.

За словами А. Ситника, головне питання в справі «чорної бухгалтерії» – чітка взаємодія з управлінням Сергія Горбатюка (ГПУ), бо «справи перетинаються», тож треба забезпечити координацію між слідчими групами.

Підготував
Дмитро РУДЕНКО

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Чи допустиме взяття під варту або арешт суддів, затриманих «на гарячому», без згоди ВРП?

Планові перевірки нотаріусів: чи потрібні вони