in , , , , , ,

НАБУ оголосило у розшук відомого бізнесмена, якій був неофіційним керівником в Мін’юсте

 


Стало відомо, що НАБУ оголосило у розшук бізнесмена, якого називали “смотрящим” за Мін’юстом
Національне бюро розслідувань оголосило в розшук бізнесмена Андрія Довбенка, якого називали оком за Мін’юстом часів Павла Петренка, якій чомусь зник з публічного життя. Про його розшук Довбенка йдеться у повідомленні НАБУ.
Слідство вважає, що він був організатором злочинної групи, яка реалізувала схему  багатомільйонних махінацій із заарештованим майном, переданим до управління Національного агентства з виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА).

Довбенко став відомим у 2019 році, коли тодішній глава Офісу президента Андрій Богдан прибув на весілля у Сен-Тропі у День Незалежності України. До речі одружився Довбенко на відомій юристці Ганні Огренчук, яка наразі є президентом АПУ.
При цьому вважають, що діяльність Довбенка в Мін’юсті була настільки токсичною, що колишній міністр юстиції Павло Петренко намагався приховати знайомство з ним. Хоча останній не зумів позбавитися його впливу через близькі знайомства з політичним керівниками держави.
При цьому Довбенко брав участь в офіційних нарадах у Мін’юсті разом із головою відомства.
Журналісти вважають, що керівні посади Мін’юсту часів Петренка були заповнені людьми Довбенка.
За даними НАБУ, Довбенко протягом кількох років вплинув на формування та реалізацію державної правової політики Міністерства юстиції України, АРМА, ДП “СЕТАМ”.
Жупналісти встановили, що Довбенка був одним із керуючих партнерів інвестиційної компанії EVRIS Invest.
Схема, яку інкримінують Довбенко, завдала державі збитків майже на півмільярда гривень. До неї, за версією НАБУ, було залучено топ-керівників АРМА та ДП “СЕТАМ”. Отже відповідальні керівники системи Мінюсту виявилися причетними до нанесення величезної шкоди бюджету держави.

За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кулеметна справа «Кузні на Рибальському»: Верховний Суд вирішив, що відшкодовувати збитки «Укрспецекспорту» повинна не лише вона

Оприлюднений новий довідник типів об’єктів оподаткування