in

НАБУ зобов’язали відкрити провадження щодо міністра юстиції

Солом’янський районний суд Києва 12 вересня зобов’язав Національне антикорупційне бюро України відкрити провадження щодо міністра юстиції України Павла Петренка з приводу декларування недостовірної інформації (ст. 366-1 КК).

Про це інформує сайт Bihus.Info, чиє розслідування і стало підставою для кримінального провадження. Зокрема, у червні 2018 року журналісти цього сайту повідомили, що племінниця міністра Божена Клічук після його призначення стала власницею двох квартир в елітних житлових комплексах на Печерську й автомобіля Lexus NX200. Обидві квартири дівчина купила в 2015 році. На той час вона була студенткою і працювала молодшим економістом та помічником бухгалтера. Мати Божени — сестра міністра юстиції Оксана Петренко — озвучила відразу кілька версій походження майна дочки: подарунок від бабусі, спадок від дідуся, який помер 10 років тому, і допомога від дядька-підприємця по батьківській лінії — Романа Клічука.

У липні 2018 року громадська організація «Том 14» попросила НАБУ внести до єдиного реєстру інформацію про кримінальне правопорушення з боку Петренка. Детективи Бюро не зробили цього, тому організація пішла в суд. Той постановив задовольнити скаргу й зобов’язати уповноважених осіб НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення.

Джерело: УП

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ЄС продовжив антиросійські санкції ще на півроку

У сервісних центрах МВС презентували арт-об’єкт