in ,

Надійний захист: генерал Наєв показав відео, як мобільні вогневі групи збивають ракети і «шахеди»

Мобільні вогневі групи, які є частиною загальної системи протиповітряної оборони України, постійно підвищують свою ефективність. Зокрема йдеться про захист повітряного простору на підступах до Києва.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Ми постійно працюємо над підвищенням ефективності та майстерності наших бійців. Подякував воїнам зі складу розрахунків мобільних вогневих груп, які входять до ешелону прикриття об’єктів критичної інфраструктури та цивільного населення Києва», – додав Наєв.

За словами генерала, українці мають бути впевнені, що мобільні вогневі групи у зоні своєї відповідальності не дають ворогу жодних шансів.

Нагадаємо, у ніч на суботу 25 листопада держава-терорист здійснила один з найбільших пусків БПЛА типу «Шахед» на територію нашої держави.

Протягом бою, який тривав майже десять годин, бійці мобільних вогневих груп з протиповітряної оборони в Північній операційній зоні продемонстрували свій професіоналізм та майстерність у знищенні ворожих цілей. Більше половини ворожих безпілотників, а саме 53% було знищено бійцями мобільних груп.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Київ потрапив до рейтингу найдорожчих міст світу: на якому місці він цього року

Польські перевізники заблокували кордон. Що  відбувається насправді…