in

Нагороди від СЮУ молодим подвижникам науки

Завершився черговий навчальний рік у вузах. Тож Київська міська організація Союзу юристів України вирішила відзначити активну участь у розвитку юридичної науки й освіти викладачів і студентів столичних ВНЗ.

КПІ(1)Відбувалося це просто в студентських аудиторіях у присутності викладачів. Так, 3 червня грамотами КМО СЮУ були відзначені  студенти III курсу факультету економіки та права Київського національного лінгвістичного університету Оксана Корж та Євгенія Омельяненко, а також доцент кафедри прдрагомановаава факультету економіки та права, кандидат юридичних наук Ігор Шумак.

15 червня грамотами КМО СЮУ були нагороджені третокурсники факультету соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського Оксана Самчинська й Андрій Тєлєгін та студент четвертокурсник Данило Нідерман. Також було відзначено здобутки завідувача кафедри господарського та адміністративного права, доктора юридичних наук, доцента Олексія Кравчука і професора кафедри публічного права Володимира Мисливого та його колегу з кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Євгена Лук’янчикова.

26 червня в НПУ імені М. П. Драгоманова грамотами КМО СЮУ відзначені студенти факультету політології та права Заряна Шевчук, Віктор Киричок, Яніна Полощук і кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права Станіслав Шитий.

Сподіваємося, славна традиція брати участь в олімпіадах з права цих та інших студентів матиме продовження і в новому навчальному році.

Надія Вишневська, помічник голови КМО СЮУ

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Ліберальний податковий кодекс — м’яч тепер на боці влади

На Луганщині затримали суддю на хабарі