in , ,

Нардепка назвала розмір військового збору для ФОПів-єдинників

Найближчим часом, з метою покращення надходжень до бюджету, уряд має намір запровадити обов’язкову сплату військового збору платниками єдиного податку.

Народна депутатка України Ніна Южаніна повідомила, що стала відома ставка для справляння військового збору з платників єдиного податку в законопроєкті, який невдовзі запропонує уряд. За словами політика, вона становитиме 1,5% від мінімальної зарплати, або 106,5 грн.

Раніше у Мінфіні уточнили, що зміни у сплаті військового збору стосуватимуться юридичних осіб-платників податку на прибуток підприємств і платників єдиного податку третьої та четвертої груп, а також фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку першої, другої, третьої та четвертої груп.

Крім того, додатковий військовий збір, як передбачається, торкнеться покупців банківських металів у банків і легкових автомобілів, що підлягають першій державній реєстрації в Україні, продавців нерухомості, роздрібних продавців ювелірними виробами із золота, платини й дорогоцінного каміння, а також операторів стільникового зв’язку, що надають будь-які послуги мобільного зв’язку.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Агентство в рамках резонансного провадження розшукало  активи торговців людськими органами

«Щось пішло не за планом»: із законопроєкту про мобілізацію виключили обмеження для ухилянтів