in

Нацполіція перейде на електронні постанови по адмінправопорушеннях

Глава Нацполіції доручив опрацювати перехід поліції на електронні постанови по адмінправопорушеннях.

За словами голови Нацполіції Сергія Князєва, це достатньо ефективна та сучасна система притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності на місці скоєння правопорушення. Застосування електронних постанов в першу чергу дасть змогу викорінити корупційну складову.

Глава Нацполіції також зазначив, що протягом кількох тижнів він та його заступники здійснили виїзди в найбільш віддалені відділи поліції. Зокрема, перевірено несення служби секторів та груп реагування патрульної поліції в сільській місцевості та невеликих містах. «Саме в невеликих містах та селищах більше звертається уваги на роботу СРПП, який є патрульною поліцією. Ми вже започаткували такий термін — «сільська патрульна поліція». Ефективна робота СРПП — це одне з основних наших завдань. Тому виїзди здійснено з метою зрозуміти, що нам потрібно міняти системно, глобально, а де потрібно надати допомогу», — наголосив С. Князєв.

У своєму дорученні очільник Нацполіції зобов’язав керівників низки департаментів відомства сформувати до кінця року відповідні документи для переходу всієї поліцейської системи на електронні постанови. «Потрібно забути старий радянський протокол, який є корупційною складовою. Це достатньо ефективна та сучасна система притягнення правопорушника на місці скоєння правопорушення», — резюмував С. Князєв.

Джерело: LB.ua

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Президент призначив нових суддів у місцеві суди

В Україні почав діяти механізм «будівельної амністії»