in

Названа трійка фіналістів IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

У Києві відбувся відбірковий тур IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, який проводиться під егідою Міжнародної неприбуткової асоціації «Європейська арбітражна палата» (м. Брюссель, Бельгія).

За місце у фіналі конкурсу змагалися команди шістьох українських університетів у парах, визначених жеребкуванням у такому складі: Тернопільський національний економічний університет VS Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та Національний університет «Острозька академія» VS. Національна академія внутрішніх справ; ДВНЗ «Ужгородський національний університет» VS Київський національний торговельно-економічний університет.

Студентам було запропоновано вирішити імпровізований спір між сторонами, який виник на підставі договору купівлі-продажу та підлягав розгляду в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Європейській арбітражній палаті. В ході усних дебатів команди по черзі представляли позицію позивача і відповідача в міжнародному арбітражі, використовуючи підготовлені для заочного туру конкурсу меморандуми.

Журі змагання оцінювало виступи конкурсантів за такими критеріями, як знання права і його застосування до фактів, здатність відповідати на питання, переконливість і володіння ораторським мистецтвом, враховувалася також манера поведінки перед арбітражним судом. Окрім того, до суми додавались бали, які команди отримали за письмові роботи.

Дебати оцінювали Костянтин Пільков (керуючий партнер ЮК «Cai and Lenard), Тетяна Лежух (партнер юридичної фірми «Лежух та партнери»), Микола Павлов (президент Української іноземної юридичної колегії), Ольга Дегтярьова (суддя Окружного адміністративного суду міста Києва), Євген Боярський (юрист міжнародної юридичної групи «Етерна Лоу») та Євген Заруднєв Олегович (директор ЮФ «ЗІЛЬВЕР»).

konkurs1

За результатами усних дебатів у фінал вийшли три команди: Київський національний торговельно-економічний університет (з відривом у 37,8 бала), Національний університет «Острозька академія» (19,7 бала) та Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка (13,6 бала).

Журі також визначило кращих спікерів конкурсну. Ними стали: Вікторія Іванюк (Тернопільський національний економічний університет), Вікторія Савочка (Тернопільський національний економічний університет), Ліна Макарчук (Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка), Вікторія Дубецька (Національний університет «Острозька академія»), Ростислав Тютюнник (Національна академія внутрішніх справ), Махама Худу Гбагма (Київський національний торговельно-економічний університет) і Тарас Ільницький (ДВНЗ «Ужгородський національний університет»).

Ім’я ж переможця стане відомо 5 квітня.

Учасники конкурсу отримають можливість пройти стажування в провідних українських та зарубіжних юридичних компаніях. Так, місця для стажування конкурсантів у своїх юридичних фірмах готові надати партнери ЄАП у проведенні конкурсу, а саме Укрінюрколегія, ЮФ «Лежух та партнери», Міжнародна юридична група «Eterna Law» та юридична компанія «Zilver».

Генеральним партнером конкурсу цього року виступила Українська іноземна юридична колегія та «Cai & Lenard».

Додамо, що ЮВУ виступив інформаційним партнером конкурсу.

Підготувала
Лідія ЯЦКОВА

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кабмін затвердив план реформ у податковій і на митниці

Справа «Марчук проти України»