in , , ,

Недружній крок іспанського видаництва Edelvives.

Посольство України в Іспанії звернулось до міністра освіти країни з вимогою відкликати тираж підручників, де анексований Крим вказаний як частина Росії. Про це повідомляє “Європейська правда”.

Йдеться про підручник “Соціальні науки” для 6-го класу середньої школи видавництва Edelvives. Першим про помилку в підручнику повідомив користувач Facebook Богдан Довгань.

“У зв’язку з інформацією, що стала відомою посольству України в Іспанії, посол Сергій Погорельцев невідкладно звернувся до міністра освіти і професійної підготовки Іспанії Пілар Алегрії Контіненте з приводу грубої помилки, допущеної у підручнику “Соціальні науки” для 6-го класу середньої школи видавництва Edelvives стосовно приналежності Кримського півострова РФ”, – сказано у повідомленні дипломатичного представництва у Facebook.

Посол порушив питання про відкликання усього накладу цього підручника з навчальних закладів Іспанії.

Він також попросив, щоб надалі міністерство не допускало схвалення таких підручників для закладів освіти Іспанії.

Окремо посольство закликало українців, що виявили аналогічні порушення, не тільки публікувати пости у соціальних мережах, а звертатись до видавництв та державних установ країн, де були зафіксовані такі випадки, оскільки “колективні звернення роблять свою справу”.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Опубліковано Закон України від 17 листопада 2021 року № 1888-IX щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки.

Закон “Про адміністративну процедуру”: експрес-аналіз.