in

Нова книга від “Юрінком Інтер” – “Практика застосування новел процесуального законодавства в 2018-2021 роках. Актуальніші правові позиції Верховного Суду проаналізовані для практичного застосування.

Кожне видання, що випускає “Юрінком Інтер” вже стає відкриттям в книжковому світі. Черговим відкриттям стала книга Романа Вітюка та Лесі Зуєвич “Практика застосування новел процесуального законодавства в 2018-2021 роках.” Йдеться про три процесуальні кодекси ГПКУ, ЦПК, КАСУ.
Найактуальніші правові позиції Верховного Суду були відібрані та проаналізовані авторами для практичного застосування в юридичній практиці. Кожен розділ книги має посилання на конкретне рішення суду, яке наведене частково, а за допомогою QR-коду кожен читач має можливість перейти до повного тексту цього рішення. Повірте, вони дійсно відкрили новий жанр юридичних видань. Бо до них такого ще не було. Швидкий пошук документів, грунтовний аналіх сотень рішень за інститутами та субінститутами процесуального права. Віват автори!
Юінком Інтер: https://yurincom.com/ або https://yurincom.com/cart/
Збірка адресована широкому юридичному загалу і буде корисною усім, хто цікавиться розвитком як правової науки, так і судової практики у справах цивільної, господарської та адміністративної юрисдикції.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Практика ЄСПЛ. Нові рішення.

Що до поняття «член сім’ї боржника» у справах про неплатоспроможність фізичних осіб