in

Нова редакція Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій

ДПС України наказом від 28.07.2022 № 489 (далі – Наказ № 489) внесено зміни до наказу ДПС України від 21.12.2020 № 744 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій», а саме Наказом № 489 затверджено у новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (далі – Реєстр РРО).

Оновлений Реєстр РРО містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена, у кількості 190 моделей.

Реєстр РРО має вигляд таблиці, яка складається з двох частин: перша – містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах державної податкової служби; друга – містить перелік моделей, строк первинної реєстрації (дії сертифікатів відповідності) яких закінчився.

В таблиці наведено наступну інформацію щодо кожної моделі РРО: назва, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації в органах ДПС, дата та номер рішення про включення до Реєстру РРО, а також сфера застосування відповідного РРО.

Наказ № 489 розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Надання відпустки без збереження заробітної плати

Зобов’язання ФОП – платника єдиного податку при припиненні підприємницької діяльності