in , , , , ,

Новини від Громадського радіо

Підбірка найцікавіших подкастів від команди Громадського радіо уже у ваших скриньках. Їх можна слухати як за посиланнями, так і у додатку «Громадське  радіо» для Android та iOS.
Людей на милицях, візках та з протезами ставатиме все більше: як війна змінить наше суспільство?
Як жити після втрати кінцівок, отримання інвалідності через бойові дії, та як суспільство має сприймати героїв з інвалідністю.
Які заходи безпеки потрібно вживати тим, хто живе на окупованих територіях і тим, хто спілкується з мешканцями окупованих територій? Які бувають помилки і як їх не допустити?
Росіяни вже втратили повноцінний наступальний потенціал — військово-політичний оглядач
Перспективи на півдні та напружена ситуація на сході: про останні здобутки та виклики ЗСУ говорили з Олександром Коваленком, військово-політичним оглядачем.

Які проблеми треба вирішити для більш ефективного розслідування воєнних злочинів?

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну кількість скоєних російськими військовими воєнних злочинів щодня зростає. Говоримо про правосуддя щодо воєнних злочинів.
«Для нас важливо розповідати про усіх загиблих» — шеф-редакторка «Меморіалу героїв»
Хто і як збирає інформацію про загиблих військових та цивільних українців та українок для «Меморіалу героїв» розповіла Анастасія Абрамець, шеф-редакторка проєкту.

Росіяни не розуміють, як таке можливо: вони б’ють з усіх видів зброї, а ми стоїмо — Фірсов про бої на Бахмутському напрямку

Найбільш жорсткі бої з російськими окупантами вже котрий тиждень поспіль точаться на Донбасі, зокрема на Бахмутському напрямку. Якою ситуація є наразі?
У Сіверську не лишилося жодної цілої будівлі, але окупанти продовжують розбивати те, що вже і так розбито — журналістка
В Луганській ОВА повідомляють — російське командування наказало своїм загарбникам прорвати оборону ЗСУ на Луганському напрямку

З 24 лютого по 24 жовтня росіяни скоїли 800 злочинів на території Сумської області — правозахисниця
Розмова з виконавчою директоркою Північної правозахисної групи, комунікаційною менеджеркою мережі приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини Наталію Єсіною.

Як приєднатися до добровільного пожежного руху України?
Добровольцем може стати кожен —  Лілія Атнажева, координаторка проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

У повній темряві у людини збивається «внутрішній годинник» — Ольга Маслова

Сезонна депресія чи сезонна хандра: чи пов’язаний такий стан із порою року? Пояснила кандидатка біологічних наук, співзасновниця проєкту Nobilitet, ведуча програми «Наука як по маслу» Ольга Маслова.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ФОРМИ ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Секретар Першої судової палати ККС ВС Наталія Антонюк взяла участь у семінарі «Особливості кваліфікації злочинів проти життя: проблемні питання та судова практика», організованому Національною школою суддів України