in , , ,

Охоронцю ЖК у Києві дали 5 років за те, що він інформував мешканців про прихід воєнкомів

24 січня 2024 року Києво-Святошинський районний суд Київської області приговорив охоронця ЖК «Софіївський квартал», що в Софіївській Борщагівці, до 5 років тюрми з іспитовим терміном за попередження мешканців комплексу про прихід співробітників ТЦК та СП. Про цей йдеться в вироку суду.

«На виконання свого умислу 27.10.2023, 03.11.2023, 06.11.2023, 07.11.2023 та 09.11.2023 ОСОБА_4, який виконував обов’язки по забезпеченню пропускного режиму на територію житлового комплексу (далі ЖК) «Софіївський квартал», перебуваючи у приміщенні малої архітектурної форми, розташованого при вході/в`їзді до вказаного ЖК, після того як він пропускав військовослужбовців ТЦК та СП на територію ЖК «Софіївський квартал», знаючи, що вказані військовослужбовці прибули з метою адресного вручення повісток (тобто, мобілізаційних заходів з оповіщення військовозобов’язаних), у месенджері «Телеграм» у закритій групі мешканців вказаного ЖК під назвою «Наша охорона СК», яка налічує 818 учасників, адміністратором якої є користувач під назвою «Охорона» <…> , неодноразово викладав повідомлення щодо вказаної законної діяльності представників ТЦК та СП, з метою уникнення військовозобов’язаних військового призову до Збройних Сил України у період дії воєнного стану в Україні», – йдеться в рішенні суду.

Також приводяться його повідомлення, які він надсилав в групу: «адресна раздача повесток», «повестки адресно» та «у нас опять в гостях ТЦК». Дані повідомлення суд вважає перешкоджанням законній діяльності працівників ТЦК.

Охоронець пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину та щиро розкаявся. Суд затвердив угоду зі слідство і приговорив чоловіка до п’яти років тюрми з іспитовим терміном 3 роки.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В ЄСПЛ ВІДБУДЕТЬСЯ СЛУХАННЯ У СПРАВІ «УКРАЇНА ТА НІДЕРЛАНДИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ»

Аналіз військових подій від військового експерта Тома Купера 11.03.2024 р.