in ,

Онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав», який Координаційний центр з надання правової допомоги провів вже втретє.

Завершився онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав», який Координаційний центр з надання правової допомоги провів вже втретє. Тема цьогорічного конкурсу, що проходив під час війни, – «Моє майбутнє в мирній Україні». Свої роботи надіслали понад 400  учасників з усіх регіонів України.

На дитячих малюнках – квіти і танки, наші захисники і українки-матері, усмішки та сльози. Домінують жовто-сині кольори.

«Цьогорічний  конкурс особливий, тому що відбувається в умовах воєнного стану. Залучення дітей до таких онлайн-активностей є можливістю відволікти їх від тривожних думок, проявити свої творчі здібності, помріяти про щасливе майбутнє у мирній Україні», –  говорить фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Юлія Козаченко.

Гуашшю, аквареллю, кольоровими або простими олівцями, фломастерами діти зобразили, як вони уявляють своє майбутнє. Малюки та підлітки – всі українські діти мріють про перемогу, підтримують Збройні Сили України.

«Важко знайти дитину, яка б не любила малювати. Конкурс дитячого малюнка, який проводить Координаційний центр, – це чудова можливість зайняти їх тим, чим вони мають займатись – гратись, малювати, спілкуватись та радіти життю», –  говорить фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Владислава Стецюк.

«Україна переможе», «Мирний ранок», «Ми не хочемо війни», «Я маю право на життя без війни», «Місто щасливих людей», «Поле кульбабок» – такі назви робіт маленьких українців.

У голосуванні за найкращі роботи взяли участь понад 6,4 тис. учасників.

«Ми дякуємо усім учасникам конкурсу та нашому «народному журі» за небайдужість та участь у конкурсі. Координаційний центр з надання правової допомоги провів онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» вже втретє. У нас є вже постійні учасники. Дві дівчинки – Сніжана Поладич та Діана Марченко – посіли призові місця у тогорічному конкурсі, і цього року вони також увійшли до списку  переможців конкурсу»,  – говорить в.о. начальника управління правопросвітництва та вивчення правових потреб громадян Координаційного центру з надання правової допомоги Дар’я Шинкаренко.

Переможці конкурсу визначені за кількістю вподобань учасників голосування у трьох вікових категоріях.

Конкурс проведено за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), UNICEF, проєкту «Права людини для України», який впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Подивитися усі малюнки можна на офіційному сайті конкурсу за посиланням:  http://art-konkurs.legalaid.gov.ua/

Перелік переможців онлайн-конкурсу дитячих  малюнків «Країна моїх прав»

Переможці молодшої групи (віком до 8 років)

  • 1 місце:Мельничук Вікторія, м. Полтава, конкурсна робота «Ми не хочемо війни» – 189 вподобань; Дебела Марія, с. Рудня-Карпилівська, Сарненський р-н, Рівненська обл., конкурсна робота «Моє майбутнє в мирній Україні» – 189 вподобань;
  • 2 місце:Чуприна Еліна, м. Артемівськ, Донецька обл., конкурсна робота «Щасливе дитинство» – 149 вподобань;
  • 3 місце:Попова Дар’я, с. Хащувате, Гайворонський р-н, Кіровоградська обл., конкурсна робота «Я маю право на життя! І буде життя! І нас не здолає війна!» – 120 вподобань.

Переможці середньої групи (віком від 9 до 13 років)

  • 1 місце:Марченко Діана, м. Кіровськ,  Луганська обл., конкурсна робота «Україна переможе!» – 403 вподобання;
  • 2 місце:Приснак Тетяна, с. Кирнички, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., конкурсна робота «Найдорожче моєму серцю в моїх руках» – 310 вподобань;
  • 3 місце:  Гембаровська Олександра, м. Херсон, конкурсна робота «Місто щасливих людей» – 276 вподобань.

Переможці старшої групи (віком від 14 до 17 років)

  • 1 місце:  Спільник Софія, м. Самбір, Львівська обл., конкурсна робота «Вільна та незалежна!» – 243 вподобання;
  • 2 місце: Поладич Сніжана, с. Червоний ранок, Кролевецький р-н, Сумська обл., конкурсна робота «Моє майбутнє в мирній Україні» – 238 вподобань;
  • 3 місце:Кушнір Анна, с. Грабів, Рівненський  р-н, Рівненська обл., конкурсна робота «Дитячі мрії» – 152 вподобання.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Обсяги води, за які не справляється рентна плата за спеціальне використання води, визначені п. 255.4 ст. 255 ПКУ.

Протягом січня – травня 2022 року за результатами фактичних перевірок встановлено порушень на 126,3 млн грн при продажу підакцизних товарів