in , ,

ОНОВЛЕНО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

За словами заступника Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергія Орлова, останнім оновленням було оптимізовано роботу ДРРП та АСВП.

Зокрема, було запроваджено інформаційну взаємодію ДРРП з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР) в частині звірки (верифікації) даних юридичних осіб резидентів, що дозволило підтверджувати відповідність даних щодо ЄДРПОУ/найменування юридичної особи в режимі реального часу на запит державного реєстратора до ЄДР.

«Відтепер користувачі зможуть здійснювати перевірку даних в ЄДР при внесенні у заявах даних щодо юридичної особи. На додаток до цього забезпечено фіксацію та відображення результатів перевірки даних в ЄДР та створено механізм контролю, що забезпечує незмінність отриманих даних юридичної особи після їх перевірки в ЄДР», – повідомив Сергій Орлов.

Завдяки оновленню програмного забезпечення АСВП забезпечено автоматичне заповнення поля «РНОКПП» в картці боржника на підставі відповіді Державної податкової служби на запит виконавця.

«Це дозволить зменшити час, який витрачали виконавці на ручне перенесення даних щодо «РНОКПП» з відповідей Державної податкової служби до реєстраційних карток боржників. Додатковий ефект від даного оновлення відчують також громадяни України, адже, із швидшим заповненням поля «РНОКПП» в АСВП,  боржники зможуть швидше дізнатись про факт відкриття провадження щодо себе», – пояснив заступник Міністра.

Крім того, розроблено пошукові форми реєстру «Повідомлення про відкриття/закриття рахунків» та реєстру «Постанови банкам».

Для зручності державних та приватних виконавців реалізовано можливість отримувати повідомлення про надходження коштів по виконавчих провадженнях на депозитні рахунки організації у вкладці «Повідомлення» / реєстрі «Надходження коштів».

Поточне оновлення також містить сервіс, за допомогою якого громадяни України, використовуючи додаток Дія, зможуть дізнатися про факт відкриття або зміни статусу за виконавчим провадженнями автоматично, без необхідності заходити до відповідного розділу додатку вручну.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Перейти на спрощену систему оподаткування можна один раз протягом календарного року за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу

Протягом січня – листопада 2021 року ВРП прийняла рішення про звільнення 192 суддів