in , ,

Палата представників Конгресу США схвалила законопроект про конфіскацію російської власності з метою її продажу та надання додаткової допомоги Україні

Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, що передбачає конфіскацію урядом США деякої російської власності, що потрапила під санкції, з метою її продажу та надання додаткової допомоги Україні.

Конфісковані кошти пропонується використовувати для надання додаткової допомоги Україні

Документ, авторами якого виступили члени Палати представників демократ Том Маліновскі та республіканець Джо Вілсон, підтримали 417 конгресменів, вісім висловилися проти.

Згідно з зазначеною ініціативою, президенту США слід “вжити всіх передбачених конституцією кроків для арешту та вилучення в юрисдикції Сполучених Штатів активів іноземців, чиї кошти отримані частково шляхом корупції.”

Крім того, йдеться про активи, отримані власниками завдяки підтримці керівників РФ.

У документі уточнюється, що ці заходи мають бути вжиті щодо активів вартістю від $2 млн, у тому числі російських енергетичних компаній.

Активи мають бути продані, а виручені кошти передбачається направити на відновлення України, на військову та гуманітарну допомогу їй, а також на сприяння українцям у переселенні до інших країн.

Крім того, передбачається можливість використання зазначених коштів на “сприяння у розвитку російського народу, у тому числі у галузі демократії, програм у сфері прав людини та їх моніторингу”.

Згідно з документом, у США слід створити міжвідомчу групу на чолі з держсекретарем, яка б “визначила конституційні механізми”, що дозволяють втілити цей законопроект у життя.

Служба новин «Голоса Америки»

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

The Wall Street Journal – дефіцит напівпровідників заважає постачати зброю Україні у повному обсязі

(28.04.2022) Життя продовжується: українські фермери у бронежилеті і на тракторі