in ,

ПЕРШ НІЖ ПРИДБАТИ НЕРУХОМІСТЬ, БОРЖНИКУ ДОВЕЛОСЯ ВИПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ НА ДВОХ ДІТЕЙ

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 120 млн грн аліментів. З них 22,9 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні У Подільському відділі державної виконавчої служби у Подільському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на користь двох дітей у розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку і доходів, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Виконавче провадження перебуває на виконанні у відділі з вересня 2015 року.

Заборгованість за період з 18.02.2015 по 31.01.2022 становила 218 349,71 грн.

Оскільки боржник не сплачував аліменти, постановою державного виконавця накладено арешт на майно боржника, відомості внесені до Державних реєстрів речових прав рухомого та нерухомого майна. Крім того, для забезпечення вимог щодо сплати аліментів, державним виконавцем до боржника застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

Бажаючи придбати нерухоме майно, боржник сплатив 218 349,71 грн боргу  та 34 538,61 грн штрафу.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2022 року стягнули 548,5 млн грн аліментних платежів. З них 95,8 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.

 

Сайт Міністерства юстиції

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ЯК ГРАВЦЯМ В АЗАРТНІ ІГРИ НЕ ВТРАПИТИ У ХАЛЕПУ – ПОРАДИ КОМІСІЇ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ

Оцінювання кандидатів на вакантні посади Вищої ради правосуддя – проблемні питання