in , ,

«Під мою зустріч готувалися»: Залужний прокоментував наявність прослушки у своєму кабінеті

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вперше відреагував на новину про пристрій для прослуховування. Він підтвердив інформацію та додав, що «прослушка» була знайдена не лише в нього. Про це в коментарі РБК-Україна розповів головком ЗСУ.

«Скажу вам так: це те приміщення, яке я мав використовувати сьогодні. В ньому вчора в ході перевірки знайшли («прослушку» – ред.)», – сказав Залужний.

Він також підтвердив, що цей кабінет не був постійним його місцезнаходженням.

«У мене є декілька місць, де я працюю. І от в одному з них це сталося. Я там давненько вже не був. Але ми перевірили і знайшли «прослушку», – розповів головком та додав, що такий пристрій був знайдений не лише у нього.

На запитання, чи може це означати, що в самому Генштабі хтось міг скоїти подібне він сказав: «Ні, з «вухами» вже давно не працюємо».

Сам Залужний розцінює цей інцидент «як війну». «Все може бути. Слідство доведе, що це було», – каже головнокомандувач.

Він також розповів, що в цей кабінет він мав прийти сьогодні о 07:00 ранку. І зайшов туди вже після перевірки. На запитання, чи могла там озвучуватися інформація, що становить державну таємницю, то він сказав наступне:

«Це приміщення і раніше використовувалося. Але перерва була досить суттєвою. Тому це просто вже під мою зустріч, мабуть, готувалися».

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ЗСУ змушені згортати деякі бойові операції через «снарядний голод»

На корупційних схемах викрили працівників сервісних центрів МВС у Києві, Закарпатській і Дніпропетровській областях