in

Під суд піде арбітражний керуючий, викритий в отриманні мільйонного хабара

Як повідомила прес-служба Національної поліції, слідчими цього відомства направлено до суду обвинувальний акт щодо арбітражного керуючого, який отримав неправомірну вигоду від колишнього керівника одного з підконтрольних йому підприємств.

Цей чоловік, будучи усунутим від керівництва раніше очолюваного ним підприємства, що перебувало у стадії ліквідації, запропонував арбітражному керуючому один мільйон гривень за те, щоб той надав йому можливість безперешкодно обробляти земельні ділянки, розташовані на території Хмельницької області. Зловмисник погодився й отримав гроші в названій вище сумі, після чого був викритий у вчиненні даного злочину.

В ході розслідування йому було пред’явлене обвинувачення за статтею 368-4 Кримінального кодексу України (Підкуп особи, яка надає публічні послуги). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На Сумщині викрили «чорних реєстраторів»

У Києві спіймано надзвичайно амбітного самозванця