in

Польські фермери розпочинають масштабні протести щодо імпорту з України

У Польщі від середи, 24 січня, розпочинається великий загальнонаціональний протест фермерів із вимогами щодо захисту їхнього бізнесу від імпорту з третіх країн, зокрема України. Про це повідомляє видання RMF 24.

Акції протесту з тракторами та іншою технікою на дорогах заплановані у понад 150 місцях по всій території Польщі. Передбачається, що протести проходитимуть у формі не блокади, а повільного руху колони, або ж демонстрації уздовж дороги.

Ключова вимога протесту – зупинити «безконтрольний імпорт сільськогосподарської продукції з України та інших країн за межами ЄС, які не дотримуються європейських стандартів».

Польські аграрії ствержують, що опинились у неконкурентному становищі через те, що вони у своїй діяльності зобов’язані виконувати низку правил і додатково витрачати кошти на певні заходи захисту довкілля, тоді як на виробників у третіх країнах ці вимоги не поширюються.

Також вони хочуть протестом закликати готувати «стратегію щодо вступу України в ЄС у сфері сільського господарства» з поділом на сектори.

Друга вимога протестувальників – переглянути спільну європейську політику у сфері сільського господарства. Зокрема, вони невдоволені низкою обмежень, пов’язаних з Європейським зеленим курсом, і хочуть змін та більшої «гнучкості» у національній стратегії на увесь період до 2027 року.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Годинник Судного дня зупинили на позначці 90 секунд до «ядерної півночі»: що це означає

И все таки США – это наша надежда!