in

Пройшла ІІ Всеукраїнська школа адвокатської діяльності

У конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася ІІ Всеукраїнська школа адвокатської діяльності Ліги студентів АПУ.

Відкрив школу голова Сумського відділення АПУ Євген Чупрун з побажанням учасникам провести ці дні з користю. Дуже повчальною стала лекція керуючого партнера компанії Pronin & partners Євгена Проніна на тему: «Особливості побудови кар’єри у сфері адвокатури», який розповів учасникам про процедуру прийняття молодих юристів на роботу.

Цікавою та інформативною із теоретичного та практичного погляду – була лекція Світлани Трофимчук, адвоката, партнера АО S.T.Partners на тему: «Діяльність адвоката у вирішенні сімейних спорів: практичний аспект». Дуже корисним був виступ Івана Захарка, асоційованого партнера ЮФ «Хоменко, Піта і Партнери», арбітражного керуючого на тему: «Адвокатська монополія: розкриття аспектів і прогноз результатів».

Другий день роботи школи розпочав Сергій Бондар, суддя Сумського окружного адміністративного суду, з лекцією на тему: «Організаційно–психологічні аспекти взаємодії судді з адвокатом під час судового провадження». Наступним виступив Артем Донець, адвокат, керуючий партнер АО «Донець та партнери» який розповів про побудову лінії захисту клієнта, можливості і засоби захисту.

Завершення ІІ Всеукраїнської школи адвокатської діяльності вийшло дуже яскравим. Студенти мали змогу спробувати себе в ролі адвоката. Завданням учасників було побудувати лінію захисту клієнта. За результатами переможці отримали цінні призи.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вимога слідчого в порядку ст. 93 КПК: збір доказів чи спосіб тиску?

В ЄС з’явиться спільна прокуратура