in , , , ,

Різко скоротилися резерви для виплати заробітної плати працівникам!

Різко скоротилися резерви для виплати заробітної плати працівникам! За останній місяць у підприємців скоротилися резерви для виплати заробітної плати працівникам – опитування

Фото: Depositphotos

За даними Європейської Бізнес Асоціації, третій місяць тримається тенденція відновлення роботи малого бізнесу. Проте підприємці зіштовхнулися із фінансовими проблемами у бізнесі.

Тоді як у березні не працювало 42% опитаних підприємців, а у квітні – 26%, але зараз без роботи залишаються лише 17% МСБ.

Також серед непрацюючих компаній 16% планують поновлювати роботу. До того ж, 21% МСБ вже працюють у повному обсязі, а 38% – частково або з обмеженнями.

При цьому значно погіршується оцінка підприємцями своєї фінансової стійкості. Наразі 34% повідомляють, що їхніх фінансових резервів вистачить на кілька місяців, а раніше таких було 40%. Ще 12% мають резерви на один місяць, а решта 12% – на півроку. Лише 5% мають достатньо фінансових резервів на рік та більше. Про відсутність резервів повідомляє зараз 29% компаній, хоча місяць тому таких було 26%.

Причини погіршення має вивчатися більш ретельно. Але на сьогодна можна вказати про те, що значно скоротилися продажі через Prozzoro та загальноринкові продажи виробленої продукції. До того ж збільшилися й суми заборговоностей по розрахунках з бюджетом, по заробітньої платі, по постачальникам.

За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Російські суди заборонили публікувати у ЗМІ імена загиблих в Україні російських солдатів. Чому і як це відбувається?

Бізнес в умовах воєнного часу: марафон