in ,

Розгляд кримінального провадження щодо ексголови Херсонської облради продовжуватиметься в райсуді м. Києва

Розгляд кримінального провадження щодо ексголови Херсонської облради продовжуватиметься в райсуді м. Києва

22 вересня 2021 року колегія суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду залишила без задоволення клопотання захисника колишнього очільника Херсонської обласної ради, який просив направити матеріали кримінального провадження щодо цього експосадовця та іншої особи з Дніпровського районного суду міста Києва до Херсонського міського суду Херсонської області.

Ці особи обвинувачуються в організації вчинення за попередньою змовою групою осіб умисного тяжкого тілесного ушкодження потерпілій, яке спричинило її смерть, у спосіб, що має характер особливого мучення (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України).

Нагадаємо, в липні 2020 року обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо цих осіб був скерований до суду. Із серпня 2020 року провадження розглядається в Дніпровському районному суді міста Києва.

Принагідно зазначаємо, що в разі направлення кримінального провадження до іншого суду останній має розпочати судове провадження зі стадії підготовчого судового засідання незалежно від стадії, на якій в попередньому суді виникли обставини для передачі кримінального провадження (ч. 6 ст. 34 КПК України).

Повний текст ухвали ККС ВС у справі № 757/31502/20-к (провадження № 51-3576впс20) буде оголошено 27 вересня 2021 року об 11:00.

Із цією ухвалою можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/.

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

З 16 вересня 2021 замість ліквідованої Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в Україні запрацював новий орган – Державна інспекція архітектури і містобудування (ДІАМ)

Рада схвалила законопроект про розширення можливостей для звільнення і притягнення до матеріальної відповідальності працівників.