in , , ,

Які основні зміни чекають українців після набуття чинності закону про мобілізацію, – Міноборони

Військовозобов’язані українці повинні мати при собі документи на вулиці, а також оновити дані в територіальних центрах комплектування після того, як закон про мобілізацію набуде чинності. Про це повідомляє у заяві спікер Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону, пише pravdatutnews.com.

Він зазначив, що після набуття чинності закона про мобілізацію необхідно буде носити з собою військово-обліковий документ. Це стосується чоловіків віком від 25 до 60 років. Документи потрібно буде пред’являти на вимогу представника ТЦК, прикордонної служби чи поліцейського.

Також Лазуткін зазначив, що військовозобов’язані матимуть протягом 60 днів оновити свої дані в ТЦК.

Окрім цього буде введено електронний кабінет і також там можна буде оновлювати дистанційно свої дані. Якщо ви одружилися, якщо у вас народилися діти, якщо ви змінили місце проживання, це можна буде завантажити завдяки цьому електронному кабінету. Реєстрація в ньому добровільна і не є обов’язковою, – додав він.

Спікер також порадив українцям подбати про свою фізичну форму, відвідати курси з тактичної медицини і переглянути вакансії на ресурсах у рамках програми рекрутингу.

Закон про посилення мобілізації має набути чинності через місяць, після підписання президентом.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про необхідність повсюдного застосування РРО з продажу підакційних товарів…

На Черкащині під час руху загорівся електропоїзд