in , ,

Щодо безпеки застосування екранних пристроїв…

Розуміння екранних пристроїя як  електронних засоби для відтворення будь-якої графічної або алфавітно-цифрової інформації (на основі електронно-променевої трубки, рідкокристалічні, плазмові, проекційні, органічні світлодіодні монітори та інші новітні розробки у сфері інформаційних технологій) включає і монітори для компютерів.

Тому роботодавець має вжити відповідних заходів для забезпечення робочого місця з екранними пристроями мінімальними вимогами безпеки й захисту здоров’я працівника, обираючи таке устаткування, яке не створює зайвого шуму та не виділяє надлишкового тепла.

Робоче місце працівника, котрий використовує екранні пристрої, має відповідати ергономічним, антропологічним, психофізіологічним вимогам, а також характеру виконуваних робіт. Крім того, роботодавець повинен за рахунок тривалості робочої зміни організувати внутрішні регламентовані перерви для відпочинку працівників. Самі ж працівники щодня перед початком роботи мають очищати екранні пристрої від пилу та інших забруднень, а після закінчення роботи – відключати їх від електричної мережі. У разі виникнення аварійної ситуації слід відключити екранний пристрій від електромережі негайно.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про перевірку документів в осіб під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану

Електронний суд працює…