in

Статут для поліцейських

Поліцейських планують карати за лайку на роботі, штрафувати за розбиті авто й нагороджувати пістолетами або кортиками за особливі заслуги. Такі норми вказані в Дисциплінарному статуті Нацполіції, який Верховна Рада планує розглянути найближчим часом.

Проект ініціював Кабмін, щоб посилити вже існуючий закон про Нацполіцію. «Є сподівання, що Рада проголосує за цей документ. Статут посилить існуючі норми, більш докладно роз’яснюючи співробітникам, що дозволено, а що заборонено, – розповів журналістам «Сегодня» помічник глави МВС Іван Варченко. У статуті є норма і про обов’язок поліцейських берегти службове майно. Неофіційно силовики нам розповіли, що така норма з’явилася після десятків розбитих по всій країні патрульних автомобілів. Експерт в галузі правоохоронної системи, а нині перший заступник голови силового комітету ВР Микола Паламарчук норму про майно пояснив так: «Якщо авто розбилося після того, як поліцейський блокував ним злочинця, то до правоохоронця питань немає. Якщо з вини поліцейського – він понесе матеріальну відповідальність».

Силовики не виключають, що в майбутньому в статуті також з’явиться норма, яка зобов’язуватиме поліцейських коректно поводитися й висловлюватися в соцмережах.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Українці підтримують проведення дострокових виборів до ВРУ

У Раді ініціюють відставку Луценка