in

Структура та результати візиту Президента України до США. День Перший.

У присутності Президента України Володимира Зеленського, який перебуває у Сполучених Штатах Америки з робочим візитом, підписано два документи в енергетичній галузі.

https://www.president.gov.ua/news/u-mezhah-robochogo-vizitu-volodimira-zelenskogo-do-ssha-pidp-70445

Під час зустрічі було обговорено актуальні питання енергетичної безпеки України та регіону. Відбувся детальний обмін думками щодо загроз «Північного потоку – 2» для безпеки нашої держави та енергетичної безпеки у Європі. Було констатовано спільність підходів України та США щодо ризиків, які становить цей проект.

https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-zustrich-z-ministrom-energetiki-ss-70449

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до США зустрівся з керівником Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) Біллом Нельсоном.

https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-obgovoriv-z-kerivnikom-nasa-billom-nelso-70453

Глава держави з дружиною поклали символічні сніпки пшениці до підніжжя Меморіалу. Після цього пам’ять жертв страшної трагедії українського народу вшанували члени офіційної делегації України.

https://www.president.gov.ua/news/u-vashingtoni-prezident-i-persha-ledi-vshanuvali-pamyat-zher-70457

У межах робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США було підписано низку угод щодо стратегічного оборонного партнерства, науково-технічного співробітництва, безпеки космічних польотів, захисту інформації, а також прикордонної безпеки.

https://www.president.gov.ua/news/u-prisutnosti-prezidenta-pidpisano-ugodu-yaka-viznachaye-nov-70461

Під час робочого візиту до США Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом. Співрозмовники позитивно оцінили успішну взаємодію, про що свідчить отримання рекордних обсягів фінансування від Світового банку нашою державою.

https://www.president.gov.ua/news/u-vashingtoni-prezident-ukrayini-proviv-zustrich-z-prezident-70465

Під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром оборони США Ллойдом Остіном. Ллойд Остін повідомив, що США ухвалили рішення про виділення додаткової безпекової допомоги Україні в обсязі $60 млн, включно із закупівлею переносних протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

https://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-u-vashingtoni-proviv-zustrich-z-ministrom-obo-70469

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Диво Кореї

5 вересня виповнюється сім років підписання Мінського протоколу. Як з ним бути?