in

Суд поновив громадянина росії Богдана Львова на посаді судді Верховного суду

Київський окружний адміністративний суд прийняв рішення поновити Богдана Львова, який має російський паспорт, на посаді судді Верховного суду.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Київський окружний адміністративний суд 10 січня задовольнив позов ексголови Касаційного господарського суду у складі Верховного суду Богдана Львова щодо поновлення на посаді судді і виплати заробітної плати «за час вимушеного прогулу».

У Верховному суді відмовились розголошувати, чи мають намір подавати апеляцію на вирок Київського окружного адмінсуду.

Нагадаємо, ще у вересні 2022 року «Схеми» виявили, що Богдан Львов понад 20 років тому отримав громадянство рф на підставі довідки військовослужбовця, а потім поновив паспорт по досягненню 45-річного віку у 2012-му. Сам він це заперечує.

Після цього СБУ поінформувала Верховний суд про наявність у Львова громадянства росії, на підставі чого голова Верховного суду відрахував Львова зі штату суддів ВС.

Крім того, після виходу розслідування, на сайті президента була зареєстрована петиція про позбавлення Львова українського громадянства, яка набрала 25 тисяч підписів. У відповідь президент Володимир Зеленський доручив Комісії з питань громадянства при Офісі президента перевірити наявність підстав для припинення українського громадянства Богдана Львова.

З того часу про результати розгляду цього питання ані в Офісі президента, ані в Державній міграційній службі не повідомляли.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Мінсоцполітики пояснили, чи очікується скорочення розміру субсидій на комунальні послуги

Про права платників податків…