in , , ,

Суддя Коломийського міськрайонного суду взяв хабар, щоб не притягати до відповідальності особу за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами у стані сп’яніння)

Днями на Прикарпатті поліцейські та детективи НАБУ викрили на хабарі суддю та його посередника-адвоката. Вони отримали 1200 доларів США неправомірної вигоди.

30 вересня судді повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, а посереднику – за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Як стало відомо КУРСу з джерел у правоохоронних органах, йдеться про суддю Коломийського міськрайонного суду 60-річного Володимира П’ятковського. Суддя взяв хабар, щоб не притягати до відповідальності особу за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами у стані сп’яніння).

Стало відомо, котрого суддю викрили на хабарі на Прикарпатті 1
Володимир П’ятковський. Фото з фейсбуку

Свою суддівську кар’єру П’ятковський розпочав у 1994 році в Коломийському районному судді.

У 2004 році його було обрано суддею безстроково, а вже в 2007 році Володимир П’ятковський був призначений Радою суддів головою Коломийського міськрайнного суду. П’ятковський очолював суд у Коломиї до жовтня 2022 року.

За отримання хабаря судді загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

КУРС писав, що у березні 2022 року слідчий суддя Коломийського міськрайонного суду отримав два рекомендованих листи, у яких були гроші за «належне проведення розслідування в кримінальному провадженні». У кожному конверті було по 500 доларів. Пізніше з’ясувалося, що хабарі надсилали П’ятковському.

Джерело: https://kurs.if.ua/society/stalo-vidomo-kotrogo-suddyu-vykryly-na-habar

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як не програти цю війну!

Олександр Гаркуша – перший, хто отримав орден “За мужність” в 17 років.