in

Територіальне управління НАБУ з’явилося в Харкові

Наприкінці липня запрацювало друге територіальне управління Національного антикорупційного бюро України — в Харкові. З цього дня в його приміщенні (за адресою: Московський проспект, 140) працює громадська приймальня. Згодом тут облаштують робочі місця для детективів, а також прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на час їхньої роботи з розслідування корупційних злочинів у регіонах, на які поширюється юрисдикція Харківського теруправління (ХТУ НАБУ).

В управлінні працюватимуть директор, його заступник, п’ять спеціалістів і детективи. На вакантні посади в новому представництві Бюро наразі тривають відкриті конкурси.

Попри те, що управління лише облаштовується, його співробітники вже чекають на повідомлення про можливі факти корупції від небайдужих громадян. На цьому наголосив директор Національного бюро Артем Ситник під час прес-конференції з нагоди відкриття ХТУ НАБУ. «Головне завдання Харківського, як і решти теруправлінь НАБУ, — це комунікація з громадськістю, місцевими органами влади та ЗМІ. Від цього залежить наскільки швидко ми зорієнтуємося в регіонах та визначимо сфери, в яких потрібно знешкодити корупцію в першу чергу», — підкреслив директор НАБУ.

У свою чергу керівник Харківського теруправління Юрій Кравченко подякував представникам програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні» за допомогу в забезпеченні матеріальних і технічних потреб штаб-квартири бюро. «За підтримки міжнародних партнерів наше управління сформувалося в стислі терміни і його перші працівники мають усе необхідне для початку роботи», — зазначив директору ХТУ НАБУ.

Як відомо, Харківське територіальне управління НАБУ утворене 29 червня 2016 року. Його юрисдикція поширюється на Харківську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області та територію проведення антитерористичної операції — Луганську і Донецьку області. Крім того, НАБУ має представництва у Львові й Одесі. Велику допомогу в створенні Львівського теруправління, яке працює вже близько року, НАБУ отримало від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Джерело: НАБУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Архів газети 2008 № 10

У Києві з’явиться найбільший в Україні паспортний центр