in , ,

Тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації …

Тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора та претендують на посаду державного реєстратора або на іншу посаду, що передбачає виконання функцій державного реєстратора у суб’єкта державної реєстрації, крім Мін’юсту чи його територіального органу (далі – тестування) відбудеться у період з 10 по 14 червня 2024 року.

Запити для проходження тестування від суб’єктів державної реєстрації прийматимуться Міністерством юстиції України до 03 травня 2024 року (включно).

Запити для проходження тестування від суб’єктів державної реєстрації, що надходили у період з 10 лютого 2024 року по 08 квітня 2024 року, опрацьовуються Міністерством юстиції України. У зв’язку з цим необхідність їх повторного направлення відсутня.

Днем подання запиту для проходження тестування, вважається день фактичного отримання (реєстрації) його Мін’юстом.

Адреса для листування (01001, м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 13).

Повідомлення про дату, час та місце проведення тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації, а також прізвище, ім’я та по батькові осіб, які запрошуються на таке тестування, розміщуються на офіційному вебсайті Мін’юсту (зокрема, за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/grafik-provedennya-testuvannya-u-sferi-derjavnoi-reestratsii) не пізніше ніж за сім календарних днів до дня його проведення.

З актуальною інформацією стосовно тестування, можна ознайомитись на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України у розділі «Напрями діяльності» в рубриці «Визначення професійної компетентності осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора» за посиланням: https://minjust.gov.ua/ndd/dergreestr/dergreestr_vuzn.

Довідкова інформація за номером телефону: (044) 233 64 98.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про неналежні умови тримання під вартою

Законопроєкт про мобілізацію: як за нього голосували депутати по фракціях