in ,

ТОП-НОВИНА. Народні депутати голосоватимуть за допомогою сенсорної кнопки.

Із завтрашнього пленарного засідання народні депутати будуть голосувати за допомогою сенсорної кнопки. Про це сказав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

«Минулого тижня завершено роботу щодо введення в дію систему сенсорної кнопки в залі Верховної Ради. Вона пройшла перевірку, і вже завтра ми зможемо використовувати її під час голосування», – відзначив Голова Парламенту.

За його словами, використання сенсорної кнопки відповідає всім нормам, а всі дискусійні питання були вирішені під час тестування. «У нас є офіційний акт щодо можливості використання сенсорної кнопки, тому з наступного пленарного засідання ми зможемо продемонструвати роботу системи, яка не буде дозволяти кнопкодавство в стінах Верховної Ради України», – додав Дмитро Разумков.

Крім того, Голова Верховної Ради відзначив, що запровадження такої системи знімає питання щодо прив’язки реєстраційної картки народного депутата, оскільки вона унеможливлює одночасне голосування більше ніж з одного робочого місця.

Зважаючи на впровадження сенсорної кнопки, Голова Парламенту запропонував народним депутатам протестувати її роботу до початку засідання. «Я сподіваюся, що всі задоволені нововведенням, оскільки це знімає будь-які дискусії щодо кнопкодавства,  але це не знімає з порядку денного питання щодо подальшої модернізації цієї системи», – зауважив Дмитро Разумков.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Новини від Lexinform

КАС ВС розглянув справу щодо плати за харчування в дошкільних навчальних закладах