in

Верховний Суд захистив права інвесторів житлового комплексу «Чарівне місто»

25 лютого 2021 року Верховний Суд у складі колегії суддів КГС ВС розглянув справу № 910/3435/17 за позовом заступника Генерального прокурора – Головного військового прокурора в інтересах Міністерства оборони України до Установи «28 Управління начальника робіт» Міністерства оборони України та ТзОВ «Фортабуд» за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: на стороні позивача – Кабінет Міністрів України, на стороні відповідача – ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд», про визнання правочину недійсним.

Верховний Суд постановив ухвалу, якою закрив касаційне провадження на постанову Північного апеляційного господарського суду від 24 листопада 2020 року на підставі п. 5 ч. 1 ст. 296 ГПК України, оскільки встановив, що висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах ВС, на які посилався скаржник у касаційній скарзі, стосуються правовідносин, що не є подібними.

Таким чином, зазначеним судовим рішенням завершився тривалий процес оскарження договору щодо будівництва житлового комплексу, який ставив під загрозу подальше будівництво ЖК «Чарівне місто» та всіх прийнятих від компанії «Укрбуд» об’єктів.

 

Із рішенням у справі № 910/3435/17 можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://www.reyestr.court.gov.ua/.

“Чарівне місто” можна назвати лідером за кількістю запитів щодо того, коли нарешті він буде прийнятий. Можу з упевненістю заявити, що підписані всі необхідні документи, які дозволяють «Київміськбуду» найближчим часом почати будівництво і продаж квартир в цьому комплексі. Хочу запевнити інвесторів, що їх ЖК в надійних руках. «Київміськбуд» виконує свої зобов’язання 65 років поспіль, завжди добудовуючи до кінця. І «Чарівне місто» не стане винятком », – підкреслив Ігор Кушнір.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Розмитнення авто за новими правилами: ціни, строки.

Спростування недостовірної інформації не є способом цивільно-правової відповідальності – КЦС ВС