in

У Бердичеві офіційно відкрили оновлений сервісний центр МВС

Напередодні новорічних свят у Житомирській області завершилося оновлення сервісних центрів МВС — 28 грудня в Бердичеві презентували п’ятий сервісний центр нового зразка. Завдяки принципу екстратериторіальності не лише бердичівляни, а й мешканці будь-якого іншого куточка України зможуть швидко та зручно отримати послуги з реєстрації та перереєстрації авто, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

«Під кінець року прийнято підбивати підсумки роботи, і ми впевнено можемо сказати, що цей рік був для нас вдалим. За три роки реформи в Житомирській області оновлено 5 сервісних центрів, з них 3 — у 2018 році. Сьогодні ми презентуємо п’ятий сервісний центр нового зразка, який відрізняється не лише візуально, а й демонструє новий підхід до надання послуг. Наше головне завдання – зробити так, аби громадяни довіряли нам, а державний сервіс став максимально доступним», — зазначив начальник регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області Віктор Білецький.

Якість змін у наданні державних послуг та прихильність громадян підтверджується статистикою: протягом 11 місяців 2018 року в сервісних центрах МВС області проведено понад 39 тисяч реєстраційних операцій. Для порівняння, за аналогічний період 2015 року (до початку реформи) на території області було здійснено 31 тисячу операцій.

«Центр оформлений в єдиному візуальному стилі сервісних центрів МВС, є прозорим та світлим. Завдяки технічним зручностям — сучасній інформаційній системі та електронній черзі — процес отримання послуг значно спростився», — додав начальник територіального сервісного центру МВС Ігор Романський.

Крім цього, в сервісному центрі передбачені зручності для людей з інвалідністю (кнопка виклику адміністратора, пандус, зручні місця для отримання послуг), дитячий куточок і полиці для буккросингу, що робить перебування в центрі комфортним для всіх громадян.

Варто відзначити, що на сайті Головного сервісного центру МВС можна знайти багато корисних онлайн-сервісів. Наприклад, замовити довідку про несудимість, ознайомитися з онлайн-інструкцією для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше тощо. З останніх нововведень — можливість перевірити свідоцтво про реєстрацію авто та «Електронний кабінет водія», завдяки якому можна дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

Також у Житомирській області функціонує мобільний сервісний центр МВС, що обслуговує громадян у населених пунктах, де немає стаціонарних центрів.

Джерело: МВС

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Японії запровадили податок на виїзд із країни

Вирок адвокатському самоврядуванню