in ,

У Чернігові через конфлікт перевізників з чиновниками не вийшли на маршрут автобуси

Через конфлікт між МВА та міською радою в Чернігові на міські маршрути не вийшли автобуси. Про це повідомляє Чернігівська міська рада у Фейсбуці, передає Укрінформ.

“Станом на ранок, 2 травня, на свої маршрути виїхали 58 тролейбусів та 5 автобусів (на маршруті №1) комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління». На міських автобусних маршрутах – 0 одиниць (1.05. була 101 од.)”, – йдеться в повідомленні.

Раніше виконувач обов’язків міського голови Чернігова Олександр Ломако заявив, що Чернігівська міська військова адміністрація не затверджує платіжні доручення, згідно з якими перевізники мають отримати компенсацію за надані послуги з громадських перевезень, наданих ними у березні.

Начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський зазначив, що не розуміє причин збільшення суми компенсацій перевізникам з 6 до 9 мільйонів і не підтримує це.

“Якщо в умовах війни буде знято якийсь маршрут тролейбуса або автобуса, то, я думаю, це не така велика проблема, що хтось зайві п’ять кілометрів пройде пішки”, – сказав Брижинський.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ОСКАРЖУЄМО РІШЕННЯ, ДІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ

Зеленський провів кадрові переміщення серед керівників управлінь СБУ в кількох областях