in , ,

У Дії відсьогодні можна купити чи продати автомобіль: як працює сервіс

Послуга про перереєстрацію авто у Дії з’явиться вже 20 грудня 2023 року. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко розповів детальніше про користування сервісом.

«Більше немає потреби їздити у сервісні центри МВС для перевірки документів та авто, заповнювати папери, сплачувати квитанції в конкретних банках, завчасно записуватися в електронну чергу. Швидкість та відсутність будь-яких бюрократичних процесів – наш пріоритет», – наголосив Ігор Клименко.

За словами міністра внутрішніх справ, скористатися перереєстрацією зможуть лише ті, хто продає чи купує автомобіль вперше за рік.

«Все, що вам треба – розпочати процес купівлі-продажу у застосунку, дотримуватися підказок Дії та засвідчити проєкт договору Дія.Підписом. Далі – все зробимо за вас. Залишиться тільки домовитись про передачу та отримання коштів» – пояснив Ігор Клименко.

Свідоцтво про реєстрацію автомобіля та державні номерні знаки громадянин отримає вже за кілька днів за допомогою поштової доставки.

«МВС з ДП «ІНФОТЕХ» із задоволенням та турботою упакує номери, техпаспорт і відправлять за зручною адресою. Мінус – очікування та поїздки, плюс – час на власне життя. І ми плануємо ці зміни тільки збільшувати і масштабувати», – зазначив глава МВС Ігор Клименко.

До речі, під час бета-тестування відповідної послуги вже вдалося перереєструвати 61 транспортний засіб.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Дії з’явиться інтерактивна мапа укриттів, там же можна буде на них і поскаржитися

Під час окупації Харківщини деякі місцеві допомагали росіянам відбирати їжу у людей: відбувся суд