in ,

У Дії запустили нові військові облігації з вигідними відсотками

У застосунку Дія запустили чотири нові облігації: Залізний Порт, Асканія-Нова, Джанкой та Керч. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Залізний Порт, Асканія-Нова, Джанкой та Керч… Скучили за цими місцями? Я – також, тому запускаємо в Дії чотири нові облігації. ​​Купуйте їх, робіть внесок у перемогу, а потім отримуйте свої кошти назад з відсотками», — написав він.

Виплата за облігацію Залізний порт припадає на 5 червня 2024 року, її ставка становить 16,25%. Дата виплати за облігацію Асканія-Нова – 20 листопада 2024, ставка від 16,50%. Джанкой: ставка від 17,96%, дата виплати — 23 липня 2025 рік. Керч: ставка від 18,00%, дата виплати — 15 жовтня 2025 рік.

Кожна облігація — це зброя, боєприпаси, техніка, їжа та медикаменти для наших військових. А ще підтримка економіки країни — заробітні плати медикам, учителям, пенсії та соціальні виплати.

Загалом від початку квітня минулого року українці придбали 3+ млн цінних паперів у Дії. А це понад 3 млрд грн на підтримку армії та економіки країни.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На Укрзалізниці створюють підрозділ дронів для захисту інфраструктури

В Україні змінилися правила перебування в укриттях