in

У газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” опубліковано оголошення про скликання з’їзду суддів України

У газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” від 06 липня 2024 року опубліковано оголошення про скликання Радою суддів України ХХ чергового з’їзду суддів України.

Відповідно до частини шостої статті 130 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” оголошення про скликання з’їзду суддів України та питання, що виносяться на його розгляд, мають бути опубліковані в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” не пізніше як за тридцять днів до початку роботи з’їзду, а згідно з частиною сьомою статті 130 згаданого Закону в разі, коли з’їзд скликається для обрання членів Вищої ради правосуддя або ВККС України, оголошення має бути опубліковане не пізніше як за 45 днів до початку роботи з’їзду.

Згідно з рішенням Ради суддів України від 21.06.2024 року №16 на порядок денний ХХ позачергового з’їзду суддів України винесено питання: “Про обрання членів Вищої ради правосуддя” та “Про призначення судді Конституційного Суду України”, а проведення з’їзду призначено на 18 вересня (19 вересня-резервний день) 2024 року.

З міркувань безпеки про місце проведення ХХ чергового з’їзду суддів України буде повідомлено делегатам з’їзду не пізніше, ніж за два тижні до дати його проведення.

Джерело: https://hcj.gov.ua/news/u-gazetah-golos-ukrayiny-ta-uryadovyy-kuryer-opublikovano-ogoloshennya-pro-sklykannya-zyizdu

Рейтинг публікації

Written by Vasyl

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

248 суддів склали присягу судді та набули повноважень

Вплив судової практики на формування соцполітики держави та виборчі виклики в післявоєнний час: національний і міжнародний досвід