in , ,

У КМДА та Київському метрополітені проходять обшуки

Слідчі поліції Києва розпочали проведення одночасних обшуків у рамках кримінального провадження за кваліфікацією «Службова недбалість» (ч. 2 ст. 367 КК України) у комунальних установах міста та на приватному підприємстві.

Слідство має на меті перевірити наявність прорахунків на етапах проєктування, будівництва та експлуатації відрізку підземки, де сталася аварія. А також встановити відповідальних осіб, внаслідок діяння яких трапилися розгерметизація та затоплення тоннелю метрополітену.

Станції метро слугували також укриттям для киян та гостей міста під час повітряної тривоги. Крім того, через аварію у метрополітені тисячі людей вимушені шукати інші способи пересування столицею.

Водночас поліція вживає усіх можливих заходів для перерозподілу наземних транспортних шляхів, розвантаження проїзду і полегшення пересуванню киян.

Нагадаємо, 8 грудня у столичному метро між станціями «Деміївська» і «Либідська» сталася розгерметизація тунелю і вода пішла на колії.

Рух поїздів метро на цій ділянці зупинили. Натомість на маршрути випустили наземний транспорт, який дублює маршрут цих станцій метро.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні збираються зробити більш прозорим використання міжнародної допомоги

Вища рада правосуддя звільнила у відставку ще трьох суддів