in

У Києві не виконується план по мобілізації: розпочалася перевірка ВЛК

Військово-лікарські комісії (ВЛК) у Києві затягували терміни проведення комісії, працювали неповний день і в них були відсутні електронні черги.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, це, зокрема, стало причинами проведення перевірок роботи ВЛК у столиці.

«У Києві не вивели лікарів із ТЦК, не було електронної черги. Крім того, ми бачимо, що ВЛК працювали до 14:00, а потім чомусь закривалися. Це порушення норм», – сказав він в ефірі телеканалу «1+1».

Він зазначив, що робоча група МОЗ, яка проводитиме перевірки ВЛК, на першому етапі має зосередиться на вирішенні організаційних питань, «які можна вирішити швидко, а потім будемо розбиратися по кожній скарзі».

Ляшко уточнив, що, згідно з нормами, під час проходження ВЛК на кожного пацієнта в системі електронної охорони здоров’я відкривають електронний медичний запис, який мають закрити протягом чотирьох днів.

Водночас у деяких клініках, законтрактованих для проведення ВЛК, зокрема в Києві, такі записи залишалися відкритими протягом 10 днів і більше.

Раніше голова Офісу трансформації Максим Бахматов в ефірі телемарафону заявив, що у Києві не допрацьовується план по мобілізації до лав Збройних Сил України.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Львівський водій перевищив швидкість під час дощу і довів у суді, що його оштрафували незаконно

Про новий Типовий договір оренди землі…